URY Playlist: Difference between revisions

No edit summary
No edit summary
Line 1: Line 1:
'''3/6/13'''
'''10/6/13'''


----
----
Line 8: Line 8:
!Title
!Title
|-
|-
|NEW
|
|Baths
|Baths
|Ossuary
|Ossuary
|-
|-
|-
|-
|NEW
|
|The Skints
|The Skints
|Out My Mind
|Out My Mind
|-
|-
|-
|-
|NEW
|
|Ryan Hemsworth
|Ryan Hemsworth
|(。◕‿◕。) (or, I Want To Stare At Your Face Until I Die)
|(。◕‿◕。) (or, I Want To Stare At Your Face Until I Die)
Line 34: Line 34:
|Release
|Release
|-
|-
|
|NEW
|Laura Mvula
|Disclosure
|That's Alright
|You & Me (ft Eliza Doolittle)
|-
|-
|  
|  
Line 50: Line 50:
|A Tout L'Heure  
|A Tout L'Heure  
|-
|-
|
|NEW
|Snoop Lion ft. Drake and Cori B
|Strive
|No Guns Allowed
|Exco Levi & Kabaka Pyramid
|-  
|-  
|
|
Line 69: Line 69:
|Basement Jaxx  
|Basement Jaxx  
|Back 2 The Wild
|Back 2 The Wild
|-
|
|Justin Timberlake
|Mirrors
|-
|-
|
|
Line 82: Line 78:
|Isjaki
|Isjaki
|-
|-
|
|NEW
|Rhye
|Jagwar Ma
|Open (Bondax Remix)
|Man I Need
|-
|-
|
|
Line 98: Line 94:
|You Took Your Time ft. King Krule
|You Took Your Time ft. King Krule
|-
|-
|
|NEW
|Florence Welch & SBTRKT
|Emeli Sande & The BFO
|Over The Love (Of You) [From The Great Gatsby OST]
|Crazy In Love [From The Great Gatsby OST]
|-
|
|Haim
|Falling
|-
|-
|
|